A1, A, B1, B, C1, C, D1, D, BE, C1E, CE

Оплата обучения

Первоначальный взнос за обучение не может составлять менее 2000 гривен. Вы также вправе внести большую сумму, а также оплатить все обучение сразу.

Внести оплату можно одним из трех способов, удобных для Вас:

1) Вы можете внести оплату за обучение в любом отделении любого банка скачав Платежное поручение нажав на кнопку "Оплатить". Внести оплату за обучение в отделении банка может не только будущий ученик, а любой человек по его поручению. В таком случае обязательно учтите, что в комментариях (назначении) платежа необходимо указать фамилию, имя и отчество человека, который будет проходить обучение.

Сумма платежа:

Плательщик:

Адрес проживания:

 

2) Вы можете внести оплату за обучение на карту Онлайн. Внести оплату за обучение может не только будущий ученик, а любой человек. В таком случае обязательно учтите, что в комментариях (назначении) платежа необходимо указать фамилию, имя и отчество человека, который будет проходить обучение.

Сумма платежа:

Описание платежа:

Обязательно указывайте ФИО ученика в описании платежа!

3) Вы можете внести оплату за обучение непосредственно в офисах автошколы с понедельника по пятницу с 09.00 до 18.00

УМОВИ НАВЧАННЯ

Автомобільна школа - акредитований заклад в ДДАІ, що зареєстрований у ВРЕР №2 міста Києва, має Ліцензію Міносвіти, діє на підставі власного Статуту і в організації навчального процесу керується Законом України

1. Підготовка водіїв автотранспортних засобів категорії «А1»; «А»; «В»; «В1»;  «С1»; «С»; «Д1»; «Д»; «ВЕ»; «С1Е»; «СЕ»; «ДЕ»; здійснюється із числа осіб, які за станом здоров’я відповідають медичним вимогам, вік до кінця навчання для отримання категорії «А1»; «А»; 16 років, «В»; «В1»; «С1»; «С»; 18 років; «ВЕ»; «С1Е»; «СЕ»; 19 років та безперервний стаж один рік. «Д1»; «Д»; «ДЕ» 21 рік та безперервний стаж три роки.

2. При вступі до автошколи слухачі заповнюють заяву встановленого зразка і надають медичну довідку та три фотокартки 3,5Х4,5 см.

Автошкола зобов’язується:

3. Зареєструвати слухача до складу групи у відділі реєстраційно-екзаменаційної роботи ДАІ МВС України №2 строком не пізніше 15 днів після початку навчання.

4. Забезпечити слухача висококваліфікованими викладачами теоретичного курсу і майстрами з практичного навчання водіння.

5. Заняття проводяться в навчальних класах обладнаних у відповідності до постанови Кабінету Міністрів Україні від 20 05 09 № 487

6. Надати для навчання водінню мотоцикл, автомобіль чи автобус, що пройшов технічний огляд в ДАІ і обладнаний згідно вимог до учбового автомобіля (ПДР розділ №24.)

7. Після складання іспитів і внесення повної оплати подати свідоцтво про закінчення школи до ВРЕР № 2 м Києва.

Слухач зобов’язується:

8. При написанні заяви внести плату за навчання частково або повністю, розрахуватися повністю не пізніше ніж за 20 днів до внутрішкільного іспиту. Оплата за практичний курс водіння вноситься перед першим заняттям з майстром. Сплата за навчання здійснюється в національній валюті готівкою (безготівковий розрахунок). Після реєстрації групи в ДАІ гроші не повертаються, (окрім випадків захворювання протягом більш ніж на місяць).

9. Відвідувати теоретичні і практичні заняття. В разі пропуску без поважних причин 5 занять слухач може бути переведений в наступну учбову групу чи відрахований з навчання, за рішенням адміністрації автошколи. Гроші в цьому випадку не повертаються.

10. В разі навчання на категорії «А1»; «А» на практичному водінні обов’язково мати мотоциклетний шолом з вимогами безпеки класу dot, snell, ese22.05. Також при необхідності мати наколінники, налокітники чи інші захисти тіла

11. Після курсу навчання здати теоретичний іспит, а також  іспит з водіння автомобіля, автобуса, мотоцикла. Якщо іспити не складено з 3 разів, слухач проходить повторний курс навчання за свій рахунок.

Інші умови:

12. Сторони звільняються від відповідальності в разі виникнення обставин непереборної сили.

13. У разі підвищення розцінок за навчання (вартість пально-мастильних матеріалів, вартість утримання учбового автомобіля, автобуса) Слухач зобов’язується внести додаткову платню з урахуванням інфляції.

14. Непорозуміння, що виникають між Сторонами, вирішуються шляхом переговорів Сторін; у разі не досягнення згоди в порядку передбаченому чинним законодавством України.

15. Строк навчання встановлено згідно затверджених навчальних планів і програм: для категорії «А1»; «А»; «ВЕ»; «С1Е»; «СЕ»; «ДЕ»; не більше двох місяців, «В»; «В1»; не більше трьох місяців, для категорії «С1»; «С»; не більше чотирьох місяців, для категорії «D», «DС» двох місяців з моменту оформлення заяви. 

Автошкола СИГНАЛ