A1, A, B1, B, C1, C, D1, D, BE, C1E, CE

Оплата навчання

Початковий внесок за навчання не може становити менше ніж 2000 гривень. Ви також маєте право внести більшу суму або сплатити все навчання відразу.

Внести оплату можна одним із трьох способів, який найбільш зручний для Вас:

1) Ви можете внести оплату за навчання у будь-якому відділенні будь-якого банку, завантаживши Платіжне доручення, натиснувши на кнопку "Оплатити". Внести оплату за навчання у відділенні банку може не лише майбутній учень, а будь-яка людина за його дорученням. У такому разі обов'язково врахуйте, що в коментарях (призначенні) платежу необхідно вказати прізвище, ім'я та по батькові людини, яка проходитиме навчання.

Сума платежу:

Платник:

Адреса проживання:

 

2) Ви можете внести оплату за навчання на карту Онлайн. Оплатити навчання може не лише майбутній учень, а будь-яка людина. У такому разі обов'язково врахуйте, що в коментарях (призначенні) платежу необхідно вказати прізвище, ім'я та по батькові людини, яка проходитиме навчання.

Сума платежу:

Опис платежу:

Обов'язково зазаначайте ПІБ учня до опису платежу!

3) Ви можете оплатити навчання безпосередньо в офісах автошколи з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 18.00.

УМОВИ НАВЧАННЯ

Автомобільна школа - акредитований заклад в ДДАІ, що зареєстрований у ВРЕР №2 міста Києва, має Ліцензію Міносвіти, діє на підставі власного Статуту і в організації навчального процесу керується Законом України

1. Підготовка водіїв автотранспортних засобів категорії «А1»; «А»; «В»; «В1»;  «С1»; «С»; «Д1»; «Д»; «ВЕ»; «С1Е»; «СЕ»; «ДЕ»; здійснюється із числа осіб, які за станом здоров’я відповідають медичним вимогам, вік до кінця навчання для отримання категорії «А1»; «А»; 16 років, «В»; «В1»; «С1»; «С»; 18 років; «ВЕ»; «С1Е»; «СЕ»; 19 років та безперервний стаж один рік. «Д1»; «Д»; «ДЕ» 21 рік та безперервний стаж три роки.

2. При вступі до автошколи слухачі заповнюють заяву встановленого зразка і надають медичну довідку та три фотокартки 3,5Х4,5 см.

Автошкола зобов’язується:

3. Зареєструвати слухача до складу групи у відділі реєстраційно-екзаменаційної роботи ДАІ МВС України №2 строком не пізніше 15 днів після початку навчання.

4. Забезпечити слухача висококваліфікованими викладачами теоретичного курсу і майстрами з практичного навчання водіння.

5. Заняття проводяться в навчальних класах обладнаних у відповідності до постанови Кабінету Міністрів Україні від 20 05 09 № 487

6. Надати для навчання водінню мотоцикл, автомобіль чи автобус, що пройшов технічний огляд в ДАІ і обладнаний згідно вимог до учбового автомобіля (ПДР розділ №24.)

7. Після складання іспитів і внесення повної оплати подати свідоцтво про закінчення школи до ВРЕР № 2 м Києва.

Слухач зобов’язується:

8. При написанні заяви внести плату за навчання частково або повністю, розрахуватися повністю не пізніше ніж за 20 днів до внутрішкільного іспиту. Оплата за практичний курс водіння вноситься перед першим заняттям з майстром. Сплата за навчання здійснюється в національній валюті готівкою (безготівковий розрахунок). Після реєстрації групи в ДАІ гроші не повертаються, (окрім випадків захворювання протягом більш ніж на місяць).

9. Відвідувати теоретичні і практичні заняття. В разі пропуску без поважних причин 5 занять слухач може бути переведений в наступну учбову групу чи відрахований з навчання, за рішенням адміністрації автошколи. Гроші в цьому випадку не повертаються.

10. В разі навчання на категорії «А1»; «А» на практичному водінні обов’язково мати мотоциклетний шолом з вимогами безпеки класу dot, snell, ese22.05. Також при необхідності мати наколінники, налокітники чи інші захисти тіла

11. Після курсу навчання здати теоретичний іспит, а також  іспит з водіння автомобіля, автобуса, мотоцикла. Якщо іспити не складено з 3 разів, слухач проходить повторний курс навчання за свій рахунок.

Інші умови:

12. Сторони звільняються від відповідальності в разі виникнення обставин непереборної сили.

13. У разі підвищення розцінок за навчання (вартість пально-мастильних матеріалів, вартість утримання учбового автомобіля, автобуса) Слухач зобов’язується внести додаткову платню з урахуванням інфляції.

14. Непорозуміння, що виникають між Сторонами, вирішуються шляхом переговорів Сторін; у разі не досягнення згоди в порядку передбаченому чинним законодавством України.

15. Строк навчання встановлено згідно затверджених навчальних планів і програм: для категорії «А1»; «А»; «ВЕ»; «С1Е»; «СЕ»; «ДЕ»; не більше двох місяців, «В»; «В1»; не більше трьох місяців, для категорії «С1»; «С»; не більше чотирьох місяців, для категорії «D», «DС» двох місяців з моменту оформлення заяви. 

Автошкола СИГНАЛ