A1, A, B1, B, C1, C, D1, D, BE, C1E, CE

Святошинський район 2

вул. Жмеринська 20, СШ №215

Ви можете пройти навчання водінню на автомобілях: Audi, Volkswagen, Renault

Водіння вантажного автомобіля з інструктором передбачає: навчання водінню вантажного автомобіля майданчиком на вантажному автомобілі Mersedes-Benz (вантажність до 5т.) та Renault premium (з напівпричепом, вантажність 22т.)

Навчання здійснюється на мотоциклах Yamaha YBR-125 на території автодрому, на спеціально обладнаному майданчику.

Категорія В
Легковий автомобіль
Категорія С
Вантажний автомобіль
Категорія А
Мотоцикл

Запис на курси

Яка автошкола Київ вважається найпрестижнішою?

На сьогодні багато автошкіл відчиняють свої двері для охочих здати на права. При цьому важливо підібрати для себе найкращий варіант, а це буває не так вже й просто. Як зрозуміти, що автошкола Київ гідна вашого часу, зусиль та коштів?

Сучасні реалії потребують сучасних варіантів навчання. Однозначним плюсом для молоді є дистанційний формат занять. Онлайн школа, як правило, надає комфортні умови перебування, які супроводжуються гнучким графіком, індивідуальним підходом та можливістю повертатись до пройденого матеріалу в будь-який зручний час, щоб закріпити свої знання.

Найчастіше уроки водіння Святошинський район тривають не більше 2-х місяців, але цього цілком достатньо для майбутнього водія (у тому випадку, якщо відвідувати курси водіння Святошинський район два і більше разів на тиждень). Хороша автошкола на Святошин обов’язково пропонує клієнтам стандартну, а також інтенсивну програму навчання.

Прекрасно, коли автошкола Святошинський район повністю обладнана, коли класи просторі та світлі, що, безумовно, справляє позитивне враження на учнів. Онлайн автошкола повинна мати функціональний сайт, а також пропонувати учням групові чати, в які завжди можна звертатися з додаткових питань.

Вчитися водінню краще завжди на новіших моделях автомобіля. Завдяки цьому критерію автошкола Святошино, зрозуміло, підніметься в очах відвідувачів. Важливо, щоб локація автошколи збігалася із розташуванням навчальних майданчиків.

Фінансова частина особливо цікавить учнів. Престижні курси водіння не намагаються спустошити ваш гаманець, адже найголовнішим для автошколи є викладання на найвищому рівні з наданням відвідувачам абсолютного комфорту. Тому різні додаткові витрати повинні входити в пакет послуг, наприклад, паливний збір.

Ціни

В ціну пакету входить:
- оптала теоретичних заннять
- оплата практичних заннять
- витрати на паливо та обслуговування
Оплата відбувається в два етапи. Спочатку передоплата 2000 грн. А потім залишок, відповідно вибраного тарифу. Якщо Ви хочете відкрити декілька категорій, ми надаємо Вам знижку!

12000 грн

Категорія В

Запис
8000 грн

Категорія А

Запис
16000 грн

Категорія С

Запис

Також ми проводимо навчання за наступними категоріями:

Категорії Термін навчання (міс.) Ціна (грн.)***
A1 0,5 3 000*
A 0,5 3 000*
В1 0,5 3 000*
B 0,5 7 000*
C1 0,5 11 000*
C 0,5 11 000*
D1 2 8 000***
D 2 8 000***
BE 1,5 7 000***
C1E 1,5 7 000***
CE 1,5 7 000***

*за наявності посвідчення вищої категорії

***ціна вказана зі знижкою! Знижка анульовується при порушенні умов навчання! З умовами навчання можна ознайомитись при записі до автошколи.

Вчіть теорію дистанційно

Спочатку коронавірус, а згодом війна, навчили нас пристосовуватись. Починаючи з 2020 року, деякі наші відлення проводять теоретичне навчання лише у дистанційному форматі, інші офлайн або гібридному форматі. Це допомагає нам дотримуватись сталого графіку навчання.
Ми розуміємо потреби наших учнів, і тому надаємо змогу навчатись як офлайн так і дистаційно.
Практичні заняття проходять лише “вживу”

Категорії:

A,B,C

Досвід навчання

В нас все просто та доступно

Зручний час навчання

Зручний графік теоретичних занять: ранок, вечір, вихідні дні

Навчання будь-якого віку

Ми враховуємо вік учнів

Індивідуальний підхід

Для кожного учня ми маємо власний підхід

Досвідчені інструктори

Гнучкий графік уроків водіння, вибір інструктора, автомобіля, КПП

Дублюючі педалі

Автомобілі, оснащені подвійними педалями – інструктор, завжди страхує вас

Повний пакет документів

Документи та організацію беремо на себе

Обладнані класи

Світлі та затишні кабінети з безліччю матеріалів

 • 650 000+

  Випускників отримали права

 • 24

  Років на ринку

 • 2,5

  Місяця триває навчання

 • 55+

  Кількість інструкторів

Про нас

Ми працюємо з 1998 року. Перша школа була відкирита у Голосіївсьому та Оболонському. За цей час команда автошколи збільшилась з 7 до 80 робітників та відrрились 8 нових філіалів у Києві.

Нашою особливістю є те, що ми не лише навчаємо учнів “сухим” правилам дорожнього руху, а навчаємо їх діяти в ситуаціях, коли потрібно вирішувати за долі секунди, виходячи із ситуації, в яку попав учень. Тобто зданий іспит це добре, але розуміння логіки дорожнього руху та вміння приймати праильне рішення в певній ситуації, на нашу набагато важливіше, враховуючи реалії сьогодення.

Тому що ми переконі в тому, що водіння це не список “визубрених” правил, а розуміння логіки дорожнього руху кожним із його учасників.

(063) 237-01-05

Курси водіння Святошинський район від найкращої автошколи столиці “Сигнал”

Наша автошкола на Святошин Сигнал пропонує прямо зараз записатися до нас на заняття! Уроки водіння Святошинський район доступні онлайн, а також в офлайн формах, що дуже зручно для відвідувачів! Адже так кожен самостійно вирішує, який формат йому подобається більше, з яким інтенсивним навчанням і скільки разів на тиждень присвячувати себе навчанню!

Автошкола у Святошинському районі – це найближча філія спеціально для вас! Таким чином, ви завжди будете пунктуальні, адже наш офіс всього за кілька кроків від вас, а у випадку онлайн-занятть, так взагалі завжди під рукою!

Ми надаємо можливість майбутнім водіям навчатися різним категоріям водіння – від класичних А. В, С, до інших підкатегорій. Автошкола Святошинський район Сигнал завжди піклується про ваш розвиток та радіє вашим успіхам! Наша команда складається з професійних викладачів та найкращих інструкторів, які готові допомогти абсолютно кожному стати впевненим водієм!

Автошкола Святошин – те, що потрібно для повного освоєння навичок водіння!

Сигнал автошкола у Святошинському районі без зайвої скромності може сміливо заявити, що вона є однією з найуспішніших та найпрогресивніших у Києві! Команда молодих фахівців підкаже, навчить та допоможе вам освоїтися у світі дорожнього руху, надаючи сучасну програму навчання, з урахуванням усіх нововведень та законів! Якісне обладнання, справні автомобілі хороших марок, можливість відвідувати очні заняття практично у будь-якому куточку столиці, а також навчатися дистанційно – все це гідно вашої уваги!

Функціональний сайт автошколи Сигнал дозволяє миттєво оформити запис на курси з категоріями навчання на вибір та сплатити заняття лише у кілька натискань! Постійні знижки від нас – приємний бонус, який дозволяє навчатися інтенсивно та вигідно! З нетерпінням чекаємо на ваші запити на сайті!

Автошкола СИГНАЛ