A1, A, B1, B, C1, C, D1, D, BE, C1E, CE

Солом’янський район 2

вул. Борщагівська 154

Ви можете пройти навчання водінню на автомобілях: Audi, Volkswagen, Renault

Водіння вантажного автомобіля з інструктором передбачає: навчання водінню вантажного автомобіля майданчиком на вантажному автомобілі Mersedes-Benz (вантажність до 5т.) та Renault premium (з напівпричепом, вантажність 22т.)

Навчання здійснюється на мотоциклах Yamaha YBR-125 на території автодрому, на спеціально обладнаному майданчику.

Категорія В
Легковий автомобіль
Категорія С
Вантажний автомобіль
Категорія А
Мотоцикл

Запис на курси

Онлайн автошкола Сигнал: як потрапити до рук професіоналів

На жаль, статистика ДТП з кожним роком зростає. Адже далеко не кожен має бажання витрачати час на тривале навчання у спеціальних школах. Хоча здається, все досить логічно – для того, щоб отримати права, майбутньому водієві достатньо пройти автокурси та скласти іспити. Ось і ми рекомендуємо убезпечити себе і життя оточуючих, пройшовши шлях від недосвідченого новачка до впевненого водія! Не бажаєте відвідувати групові заняття офлайн або просто не маєте на це зайвої пари годин – не проблема! Дистанційна робота та навчання знаходяться зараз на піку популярності, у свою чергу наша автошкола на Солом’янці Сигнал йде в ногу з часом! Ми пропонуємо всім охочим записатися вже зараз на курси водіння Солом’янський район в режимі онлайн! Не тільки сам запис доступний для вас через екран гаджетів – регулярно відвідувати заняття ви також зможете в Інтернеті! Які ж основні переваги має онлайн автошкола?

 • Вона особливо сподобається тим, хто вже ознайомлений із практикою водіння, але без теоретичної бази.
 • Курси водіння Солом’янка онлайн також дозволяють значно економити кошти, адже вам немає потреби витрачатися на дорогу, додаткове харчування у місті тощо.
 • Зручність – наступний пункт, що характеризує курси водіння Солом’янський район! Адже більшість учнів вже має все необхідне для занять: комп’ютер, наявність Інтернету, навушники.
 • Індивідуальний підхід – що означає гнучкий графік, побудований спеціально під вас.

Ну що, захотіли вже записатися на курси водіння Солом’янка? Автошкола Сигнал відкрита до нових запитів!

Ціни

В ціну пакету входить:
- оптала теоретичних заннять
- оплата практичних заннять
- витрати на паливо та обслуговування
Оплата відбувається в два етапи. Спочатку передоплата 2000 грн. А потім залишок, відповідно вибраного тарифу. Якщо Ви хочете відкрити декілька категорій, ми надаємо Вам знижку!

12000 грн

Категорія В

Запис
8000 грн

Категорія А

Запис
16000 грн

Категорія С

Запис

Також ми проводимо навчання за наступними категоріями:

Категорії Термін навчання (міс.) Ціна (грн.)***
A1 0,5 3 000*
A 0,5 3 000*
В1 0,5 3 000*
B 0,5 7 000*
C1 0,5 11 000*
C 0,5 11 000*
D1 2 8 000***
D 2 8 000***
BE 1,5 7 000***
C1E 1,5 7 000***
CE 1,5 7 000***

*за наявності посвідчення вищої категорії

***ціна вказана зі знижкою! Знижка анульовується при порушенні умов навчання! З умовами навчання можна ознайомитись при записі до автошколи.

Вчіть теорію дистанційно

Спочатку коронавірус, а згодом війна, навчили нас пристосовуватись. Починаючи з 2020 року, деякі наші відлення проводять теоретичне навчання лише у дистанційному форматі, інші офлайн або гібридному форматі. Це допомагає нам дотримуватись сталого графіку навчання.
Ми розуміємо потреби наших учнів, і тому надаємо змогу навчатись як офлайн так і дистаційно.
Практичні заняття проходять лише “вживу”

Категорії:

A,B,C

Досвід навчання

В нас все просто та доступно

Зручний час навчання

Зручний графік теоретичних занять: ранок, вечір, вихідні дні

Навчання будь-якого віку

Ми враховуємо вік учнів

Індивідуальний підхід

Для кожного учня ми маємо власний підхід

Досвідчені інструктори

Гнучкий графік уроків водіння, вибір інструктора, автомобіля, КПП

Дублюючі педалі

Автомобілі, оснащені подвійними педалями – інструктор, завжди страхує вас

Повний пакет документів

Документи та організацію беремо на себе

Обладнані класи

Світлі та затишні кабінети з безліччю матеріалів

 • 650 000+

  Випускників отримали права

 • 24

  Років на ринку

 • 2,5

  Місяця триває навчання

 • 55+

  Кількість інструкторів

Про нас

Ми працюємо з 1998 року. Перша школа була відкирита у Голосіївсьому та Оболонському. За цей час команда автошколи збільшилась з 7 до 80 робітників та відrрились 8 нових філіалів у Києві.

Нашою особливістю є те, що ми не лише навчаємо учнів “сухим” правилам дорожнього руху, а навчаємо їх діяти в ситуаціях, коли потрібно вирішувати за долі секунди, виходячи із ситуації, в яку попав учень. Тобто зданий іспит це добре, але розуміння логіки дорожнього руху та вміння приймати праильне рішення в певній ситуації, на нашу набагато важливіше, враховуючи реалії сьогодення.

Тому що ми переконі в тому, що водіння це не список “визубрених” правил, а розуміння логіки дорожнього руху кожним із його учасників.

(063) 237-01-05

Найкраща автошкола у Києві

Якщо вам потрібна автошкола Київ, локація якої вам особливо підійде, пропонуємо звернутись на наш сайт! Спеціально підготовлена навчальна програма для новачків, наповнена об’ємною, але цілком доступною інформацією з питаннями, відповідями та завданнями! Адже бажаючи збагатитися новими знаннями та навчитися впевнено керувати автомобілем, потрібно звертатися тільки до найкращих вчителів та інструкторів! У категорії «Запис та навчання” на головній сторінці сайту Сигнал, ви можете миттєво ознайомитись з нашими умовами, щоб якнайшвидше розпочати курс!

Очевидно, що автошкола Солом’янський район онлайн абсолютно нічим не поступається очній формі навчання! Для любителів максимального комфорту та неформальної обстановки, відеоформат загалом стане справжньою знахідкою! За допомогою професійних вчителів вам цілком вдасться подужати теорію, а потім продемонструвати свої навички на практиці!

Автошкола Солом’янка – ви ще ближче до своєї мети!

Сигнал автошкола у Солом’янському районі: чому це зручно

Сигнал надає можливість мешканцям багатьох районів міста Київ відвідувати теоретичні заняття, гарантуючи якість послуг та максимальний комфорт клієнтам! Наприклад, автошкола на Солом’янці пропонує учням виключно дистанційну форму навчання! У розділі “Філії” на сайті Сигнал можна уважно оглянути можливі варіанти відвідування занять в інших точках міста!

Ми зробили функцію локації спеціально для максимальної зручності наших відвідувачів, адже автошкола Солом’янський район завжди знаходиться прямо у вас під рукою!

Для всіх учнів без винятку діють однакові варіанти оплати! Таким чином, вам не доведеться додатково оплачувати паливно-мастильні матеріали, адміністративні послуги, перескладання іспитів в автошколі з теорії та водіння, а також складання та перескладання іспитів у ДАІ. І, як приємний бонус, автошкола Сигнал припускає оплату за навчання на виплату! Більше про це та інше шукайте у відповідних блоках сайту або звертайтеся до нас на робочий номер!

Автошкола у Солом’янському районі Сигнал — якісне онлайн-навчання за найкращими цінами спеціально для вас!

Автошкола СИГНАЛ