A1, A, B1, B, C1, C, D1, D, BE, C1E, CE

Шевченківський район 2

вул. Мельникова 39, СШ №61

Ви можете пройти навчання водінню на автомобілях: Audi, Volkswagen, Renault

Водіння вантажного автомобіля з інструктором передбачає: навчання водінню вантажного автомобіля майданчиком на вантажному автомобілі Mersedes-Benz (вантажність до 5т.) та Renault premium (з напівпричепом, вантажність 22т.)

Навчання здійснюється на мотоциклах Yamaha YBR-125 на території автодрому, на спеціально обладнаному майданчику.

Категорія В
Легковий автомобіль
Категорія С
Вантажний автомобіль
Категорія А
Мотоцикл

Запис на курси

Навчання водінню у Шевченківському районі: автошкола Сигнал до ваших послуг!

Неможливо навчитися керувати машиною без гарної практики. Практичні навички є вкрай важливими, тому постійно варто вдосконалювати їх. Але в рамках безпеки, своєї та оточуючих, водіння неможливе без теоретичних знань. Тільки володіючи відразу двома аспектами в ідеалі, можна досягти бажаних результатів. Сьогодні керувати автомобілем є необхідністю: так можна швидше добратися з пункту А до пункту Б, можна несподівано вибиратися за місто, пристойно затаритись у магазині та не турбуватися про доставку. Для роботи автомобіль теж вкрай важливий, адже за його допомогою ви станете пунктуальною людиною, причому, нерідко, наявність машини та відмінні навички водіння демонструють статус працівника. У багатьох сферах діяльності необхідно мати не тільки класичні категорії водіння, як А, В і С, але також й інші: D, А1, В1*, С1; А, А1…

Виникає цілком розумне питання: а де я можу освоїти курси водіння Шевченківський район? Все дуже просто! Наша онлайн автошкола Сигнал пропонує всім охочим пройти навчання та здати на права! Ми пропонуємо учням унікальну програму, яка включає сучасний підхід, актуальну інформацію та доступний виклад матеріалу як для молоді, так і для старшого покоління! Автошкола Шевченківський район дозволяє відвідувати заняття як офлайн, так і в режимі онлайн!

Ціни

В ціну пакету входить:
- оптала теоретичних заннять
- оплата практичних заннять
- витрати на паливо та обслуговування
Оплата відбувається в два етапи. Спочатку передоплата 2000 грн. А потім залишок, відповідно вибраного тарифу. Якщо Ви хочете відкрити декілька категорій, ми надаємо Вам знижку!

12000 грн

Категорія В

Запис
8000 грн

Категорія А

Запис
16000 грн

Категорія С

Запис

Також ми проводимо навчання за наступними категоріями:

Категорії Термін навчання (міс.) Ціна (грн.)***
A1 0,5 3 000*
A 0,5 3 000*
В1 0,5 3 000*
B 0,5 7 000*
C1 0,5 11 000*
C 0,5 11 000*
D1 2 8 000***
D 2 8 000***
BE 1,5 7 000***
C1E 1,5 7 000***
CE 1,5 7 000***

*за наявності посвідчення вищої категорії

***ціна вказана зі знижкою! Знижка анульовується при порушенні умов навчання! З умовами навчання можна ознайомитись при записі до автошколи.

Вчіть теорію дистанційно

Спочатку коронавірус, а згодом війна, навчили нас пристосовуватись. Починаючи з 2020 року, деякі наші відлення проводять теоретичне навчання лише у дистанційному форматі, інші офлайн або гібридному форматі. Це допомагає нам дотримуватись сталого графіку навчання.
Ми розуміємо потреби наших учнів, і тому надаємо змогу навчатись як офлайн так і дистаційно.
Практичні заняття проходять лише “вживу”

Категорії:

A,B,C

Досвід навчання

В нас все просто та доступно

Зручний час навчання

Зручний графік теоретичних занять: ранок, вечір, вихідні дні

Навчання будь-якого віку

Ми враховуємо вік учнів

Індивідуальний підхід

Для кожного учня ми маємо власний підхід

Досвідчені інструктори

Гнучкий графік уроків водіння, вибір інструктора, автомобіля, КПП

Дублюючі педалі

Автомобілі, оснащені подвійними педалями – інструктор, завжди страхує вас

Повний пакет документів

Документи та організацію беремо на себе

Обладнані класи

Світлі та затишні кабінети з безліччю матеріалів

 • 650 000+

  Випускників отримали права

 • 24

  Років на ринку

 • 2,5

  Місяця триває навчання

 • 55+

  Кількість інструкторів

Про нас

Ми працюємо з 1998 року. Перша школа була відкирита у Голосіївсьому та Оболонському. За цей час команда автошколи збільшилась з 7 до 80 робітників та відrрились 8 нових філіалів у Києві.

Нашою особливістю є те, що ми не лише навчаємо учнів “сухим” правилам дорожнього руху, а навчаємо їх діяти в ситуаціях, коли потрібно вирішувати за долі секунди, виходячи із ситуації, в яку попав учень. Тобто зданий іспит це добре, але розуміння логіки дорожнього руху та вміння приймати праильне рішення в певній ситуації, на нашу набагато важливіше, враховуючи реалії сьогодення.

Тому що ми переконі в тому, що водіння це не список “визубрених” правил, а розуміння логіки дорожнього руху кожним із його учасників.

(063) 237-01-05

Найкраща автошкола Київ Сигнал надає вигідні умови оплати та зручне відвідування занять!

Якщо ви шукали гідні курси водіння за доступними цінами – онлайн автошкола Сигнал стане вашим ідеальним рішенням! Ми не тільки пропонуємо бюджетну вартість навчання різним категоріям, але й робимо регулярні знижки та акції! При цьому вам також не варто турбуватися про додаткові витрати, оскільки всі витрати вже включені в повний пакет послуг!

Ще однією незаперечною перевагою є можливість самостійно вибирати зручний графік занять! Якщо ви волієте навчатися онлайн, можна записатися на індивідуальні уроки, де ви поглиблено будете вивчати теорію для успішної складання іспитів.

Функціональний сайт Сигнал призначений для активних учнів та майбутніх відвідувачів курсів. На сторінках можна ближче ознайомитись із індивідуальною програмою навчання, спеціальними пропозиціями від Сигнал умовами оплати занять! Одразу там ви можете здійснювати реєстрацію та оплачувати уроки!

Навіщо вам знадобляться курси водіння Шевченківський район?

Автошкола Шевченківський район Сигнал надає широкі можливості навчання для всіх бажаючих стати впевненими водіями! Чому навчання водінню у шевченківському районі дуже важливе?

 • Тут ви отримаєте необхідну теорію та зможете за відносно короткий час освоїти правила поведінки за кермом, правила дорожнього руху, ы зможете навчитися надавати першу допомогу тощо.
 • Автошкола Київ Сигнал навчає безпосередньо керувати автомобілем: професійні інструктори дають слушні поради та підказки, вчать тонкощам водіння, які допоможуть вам виходити з можливих складних ситуацій на дорогах.
 • Технічно обладнані класи забезпечують максимально комфортне проведення учнів, а сучасні моделі автомобілів налаштовують на вдалі навчальні виїзди.
 • Філії автошколи Сигнал розташовані у багатьох районах столиці, що дозволяє відвідувати очні заняття неподалік власного дому!
Автошкола СИГНАЛ