A1, A, B1, B, C1, C, D1, D, BE, C1E, CE

Печерський район

вул. Івана Кудрі, 37а

Ви можете пройти навчання водінню на автомобілях: Audi, Volkswagen, Renault

Водіння вантажного автомобіля з інструктором передбачає: навчання водінню вантажного автомобіля майданчиком на вантажному автомобілі Mersedes-Benz (вантажність до 5т.) та Renault premium (з напівпричепом, вантажність 22т.)

Навчання здійснюється на мотоциклах Yamaha YBR-125 на території автодрому, на спеціально обладнаному майданчику.

Категорія В
Легковий автомобіль
Категорія С
Вантажний автомобіль
Категорія А
Мотоцикл

Запис на курси

Курси водіння Печерськ від автошколи Сигнал – навчаємось разом!

Безумовно, завдяки авто можна стати незалежним від багатьох обставин. Якщо у вашому місті немає постійних пробок, а бак машини завжди повний бензину, можна не переживати: ви точно встигнете на ділову зустріч, дружні посиденьки або на терміновий авіарейс. Практично кожен мріє обзавестися власним автомобілем, але, крім грошових вкладень, потрібно подбати про не менш важливе — про здачу на права.

Уроки водіння Печерськ – те, що потрібно столичному жителю задля досягнення поставленої мети! Автошкола Печерськ Сигнал пропонує записатися на ефективні курси водіння Печерськ, які відрізняються сучасною програмою, складеною спеціально для молоді та старшого покоління!

Ціни

В ціну пакету входить:
- оптала теоретичних заннять
- оплата практичних заннять
- витрати на паливо та обслуговування
Оплата відбувається в два етапи. Спочатку передоплата 2000 грн. А потім залишок, відповідно вибраного тарифу. Якщо Ви хочете відкрити декілька категорій, ми надаємо Вам знижку!

12000 грн

Категорія В

Запис
8000 грн

Категорія А

Запис
16000 грн

Категорія С

Запис

Також ми проводимо навчання за наступними категоріями:

Категорії Термін навчання (міс.) Ціна (грн.)***
A1 0,5 3 000*
A 0,5 3 000*
В1 0,5 3 000*
B 0,5 7 000*
C1 0,5 11 000*
C 0,5 11 000*
D1 2 8 000***
D 2 8 000***
BE 1,5 7 000***
C1E 1,5 7 000***
CE 1,5 7 000***

*за наявності посвідчення вищої категорії

***ціна вказана зі знижкою! Знижка анульовується при порушенні умов навчання! З умовами навчання можна ознайомитись при записі до автошколи.

Вчіть теорію дистанційно

Спочатку коронавірус, а згодом війна, навчили нас пристосовуватись. Починаючи з 2020 року, деякі наші відлення проводять теоретичне навчання лише у дистанційному форматі, інші офлайн або гібридному форматі. Це допомагає нам дотримуватись сталого графіку навчання.
Ми розуміємо потреби наших учнів, і тому надаємо змогу навчатись як офлайн так і дистаційно.
Практичні заняття проходять лише “вживу”

Категорії:

A,B,C

Досвід навчання

В нас все просто та доступно

Зручний час навчання

Зручний графік теоретичних занять: ранок, вечір, вихідні дні

Навчання будь-якого віку

Ми враховуємо вік учнів

Індивідуальний підхід

Для кожного учня ми маємо власний підхід

Досвідчені інструктори

Гнучкий графік уроків водіння, вибір інструктора, автомобіля, КПП

Дублюючі педалі

Автомобілі, оснащені подвійними педалями – інструктор, завжди страхує вас

Повний пакет документів

Документи та організацію беремо на себе

Обладнані класи

Світлі та затишні кабінети з безліччю матеріалів

 • 650 000+

  Випускників отримали права

 • 24

  Років на ринку

 • 2,5

  Місяця триває навчання

 • 55+

  Кількість інструкторів

Про нас

Ми працюємо з 1998 року. Перша школа була відкирита у Голосіївсьому та Оболонському. За цей час команда автошколи збільшилась з 7 до 80 робітників та відrрились 8 нових філіалів у Києві.

Нашою особливістю є те, що ми не лише навчаємо учнів “сухим” правилам дорожнього руху, а навчаємо їх діяти в ситуаціях, коли потрібно вирішувати за долі секунди, виходячи із ситуації, в яку попав учень. Тобто зданий іспит це добре, але розуміння логіки дорожнього руху та вміння приймати праильне рішення в певній ситуації, на нашу набагато важливіше, враховуючи реалії сьогодення.

Тому що ми переконі в тому, що водіння це не список “визубрених” правил, а розуміння логіки дорожнього руху кожним із його учасників.

(063) 237-01-05

Очне навчання чи онлайн автошкола?

Сучасні реалії змушують пристосовуватися до дистанційної роботи та навчання. Для багатьох такий формат навіть більш ніж комфортний. Автошкола Київ також пропонує учням уроки водіння Печерськ онлайн! Цей варіант стане справжньою знахідкою для тих, хто страждає на дефіцит часу! Адже онлайн автошкола дозволяє підібрати зручний графік, навчатися у будь-який обраний період дня та виконувати завдання прямо з дому! Таким чином, автошкола на Печерську повністю та повністю до ваших послуг у мережі! Професійні викладачі обіцяють індивідуальний підхід до кожного учня, супроводжуючи майбутніх водіїв на всіх етапах навчання!

Тим, кому вкрай важливе живе спілкування та пізнання інформації в офлайн режимі, зрозуміло, доступне очне відвідування курсів! Автошкола Печерський район вважає такий класичний варіант нічим не гіршим за навчання в Інтернеті! Більше того, для багатьох саме групові заняття живою формою є більш ефективними! До того ж, у вас завжди буде можливість отримати негайну відповідь на цікаве питання та переговорити з викладачем віч-на-віч!

Робіть вибір на користь одного із запропонованих форматів від Сигнал та швидше реєструйтесь на сайті! Автошкола Печерськ з нетерпінням чекає на вашу заявку! Станьте ближче до поставленої мети — керувати автомобілем вміло і впевнено ви навчитеся разом із командою Сигнал!

Автошкола Київ: основні переваги навчання від Сигнал

Оскільки ми пропонуємо відвідувачам різні способи навчання, варіативний графік та зручну локацію у разі офлайн занять, немає причин відкладати запис на курси з водіння! Автошкола Печерський район відрізняється такими перевагами:

 • невисока вартість навчання + регулярні знижки та акції
 • можливість навчатися на авто з автоматичною коробкою передач та на механіці
 • доступний виклад теоретичного матеріалу
 • повністю технічно обладнані класи для занять
 • наявність тренувальних майданчиків та нових автомобілів
 • можливість вибрати індивідуальне навчання
 • професійний супровід на практичному етапі

Оформити реєстрацію на заняття можна лише за кілька хвилин на головній сторінці нашого сайту! Для цього у відкритій анкеті заповніть необхідні дані та натисніть на “Запис”! Незабаром ми зв’яжемося з вами!

Сигнал автошкола на Печерську – твій правильний вибір, який допоможе стати професійним водієм!

Автошкола СИГНАЛ