A1, A, B1, B, C1, C, D1, D, BE, C1E, CE

Оболонський район

Оболонський просп. 2-Б

Ви можете пройти навчання водінню на автомобілях: Audi, Volkswagen, Renault

Водіння вантажного автомобіля з інструктором передбачає: навчання водінню вантажного автомобіля майданчиком на вантажному автомобілі Mersedes-Benz (вантажність до 5т.) та Renault premium (з напівпричепом, вантажність 22т.)

Навчання здійснюється на мотоциклах Yamaha YBR-125 на території автодрому, на спеціально обладнаному майданчику.

Категорія В
Легковий автомобіль
Категорія С
Вантажний автомобіль
Категорія А
Мотоцикл

Запис на курси

Курси водіння Оболонь – будемо керувати машиною правильно!

Всім охочим отримати права, обов’язково потрібна хороша онлайн автошкола. Чому онлайн? Все просто: адже сьогодні кожен тільки й мріє про те, як заощадити кошти (фізичні, тимчасові, грошові), щоб швидко і з гарантією якості отримати бажане! Ось і сучасна автошкола Київ надає можливість відвідувати заняття очно чи дистанційно!

У будь-якому випадку, якщо ви добросовісний громадянин, вам не байдужа власна безпека та безпека оточуючих на дорозі, ви точно хочете якнайшвидше записатися на курси водіння Оболонь! Завдяки недовгому навчанню в 2 місяці з досвідченими викладачами та тямущими інструкторами, вам вдасться вивчити теорію, закріпити її на практиці та успішно скласти іспити! Саме за допомогою кваліфікованих фахівців, вийде освоїти ті правила дорожнього руху та навички водіння, якими повинен володіти абсолютно кожен водій!

Якщо вам потрібна саме автошкола на Оболоні, команда професіоналів Сигнал готова до ваших послуг!

Ціни

В ціну пакету входить:
- оптала теоретичних заннять
- оплата практичних заннять
- витрати на паливо та обслуговування
Оплата відбувається в два етапи. Спочатку передоплата 2000 грн. А потім залишок, відповідно вибраного тарифу. Якщо Ви хочете відкрити декілька категорій, ми надаємо Вам знижку!

12000 грн

Категорія В

Запис
8000 грн

Категорія А

Запис
16000 грн

Категорія С

Запис

Також ми проводимо навчання за наступними категоріями:

Категорії Термін навчання (міс.) Ціна (грн.)***
A1 0,5 3 000*
A 0,5 3 000*
В1 0,5 3 000*
B 0,5 7 000*
C1 0,5 11 000*
C 0,5 11 000*
D1 2 8 000***
D 2 8 000***
BE 1,5 7 000***
C1E 1,5 7 000***
CE 1,5 7 000***

*за наявності посвідчення вищої категорії

***ціна вказана зі знижкою! Знижка анульовується при порушенні умов навчання! З умовами навчання можна ознайомитись при записі до автошколи.

Вчіть теорію дистанційно

Спочатку коронавірус, а згодом війна, навчили нас пристосовуватись. Починаючи з 2020 року, деякі наші відлення проводять теоретичне навчання лише у дистанційному форматі, інші офлайн або гібридному форматі. Це допомагає нам дотримуватись сталого графіку навчання.
Ми розуміємо потреби наших учнів, і тому надаємо змогу навчатись як офлайн так і дистаційно.
Практичні заняття проходять лише “вживу”

Категорії:

A,B,C

Досвід навчання

В нас все просто та доступно

Зручний час навчання

Зручний графік теоретичних занять: ранок, вечір, вихідні дні

Навчання будь-якого віку

Ми враховуємо вік учнів

Індивідуальний підхід

Для кожного учня ми маємо власний підхід

Досвідчені інструктори

Гнучкий графік уроків водіння, вибір інструктора, автомобіля, КПП

Дублюючі педалі

Автомобілі, оснащені подвійними педалями – інструктор, завжди страхує вас

Повний пакет документів

Документи та організацію беремо на себе

Обладнані класи

Світлі та затишні кабінети з безліччю матеріалів

 • 650 000+

  Випускників отримали права

 • 24

  Років на ринку

 • 2,5

  Місяця триває навчання

 • 55+

  Кількість інструкторів

Про нас

Ми працюємо з 1998 року. Перша школа була відкирита у Голосіївсьому та Оболонському. За цей час команда автошколи збільшилась з 7 до 80 робітників та відrрились 8 нових філіалів у Києві.

Нашою особливістю є те, що ми не лише навчаємо учнів “сухим” правилам дорожнього руху, а навчаємо їх діяти в ситуаціях, коли потрібно вирішувати за долі секунди, виходячи із ситуації, в яку попав учень. Тобто зданий іспит це добре, але розуміння логіки дорожнього руху та вміння приймати праильне рішення в певній ситуації, на нашу набагато важливіше, враховуючи реалії сьогодення.

Тому що ми переконі в тому, що водіння це не список “визубрених” правил, а розуміння логіки дорожнього руху кожним із його учасників.

(063) 237-01-05

Автошкола Сигнал Оболонь: зручно, ефективно та близько!

У нашій сучасно автошколі ви з легкістю зможете отримати якісне навчання та придбати права водія категорій А, В, С. Для більш високих цілей ми надаємо також спеціально навчання з іншими категоріями на вибір: D, А1, В1*, С1; А, А1 тощо!

Автошкола на Оболоні Сигнал – це завжди комфортні та вигідні умови! Адже ми регулярно запускаємо систему знижок для учнів та й загалом пропонуємо доступні ціни на курси! Разом з нами ви вже скоро станете успішним водієм мотоцикла або легкового автомобіля!

Київська автошкола Оболонь Сигнал знаходить індивідуальний підхід до учнів, створюючи невимушену атмосферу в класах або супроводжуючи вас 24/7 в онлайн режимі! Тому, разом з обов’язковими правилами дорожнього руху, ви також дізнаєтеся безліч тонкощів у керуванні автомобілем і згодом зможете легко виходити з нестандартних ситуаціях на дорогах!

Вас цікавить онлайн автошкола? Не проблема! Адже автошкола Сигнал Оболонь надає зручний функціонал сайту, де можна миттєво записатися на дистанційне навчання, вибравши для себе гнучкий графік! Спеціально підготовлена програма, передбачає багаторазове вивчення, так що ви можете повернутися на кілька тем назад, щоб закріпити свої знання! Уроки водіння, що їх також надає автошкола Оболонський район, супроводжуються престижними автомобільними моделями та досвідченим інструктором!

Які ще переваги має автошкола на Оболоні Сигнал?

Можна сміливо відзначити, що за час нашого існування, автошкола Київ отримала заслужене визнання клієнтів! Досі вона твердо посідає лідируючі позиції серед столичних автошкіл! Наш шлях був не завжди легким, але постійне бажання вдосконалюватися зробило свою справу!

Таким чином, Сигнал автошколи на Оболоні відрізняється:

 • актуальною навчальною програмою та інноваційною методикою навчання
 • досвідченими професіоналами, які повністю компетентні у своїй роботі
 • легкою подачею інформації
 • сучасним технічним обладнанням
 • індивідуальним підходом

Сумнівів немає: автошкола Оболонський район Сигнал — втілення ваших цілей водія! Швидше переходьте до реєстрації на навчальні курси! Автошкола Оболонь з нетерпінням чекає на ваші запити!

Автошкола СИГНАЛ