A1, A, B1, B, C1, C, D1, D, BE, C1E, CE

Голосіївський район

ВУЛ. ВЕЛИКА КИТАЇВСЬКА 61А

Ви можете пройти навчання водінню на автомобілях: Audi, Volkswagen, Renault

Водіння вантажного автомобіля з інструктором передбачає: навчання водінню вантажного автомобіля майданчиком на вантажному автомобілі Mersedes-Benz (вантажність до 5т.) та Renault premium (з напівпричепом, вантажність 22т.)

Навчання здійснюється на мотоциклах Yamaha YBR-125 на території автодрому, на спеціально обладнаному майданчику.

Категорія В
Легковий автомобіль
Категорія С
Вантажний автомобіль
Категорія А
Мотоцикл

Запис на курси

Автошкола в Голосіївському районі з офлайн та онлайн навчанням для вас!

Якщо ви весь час кудись поспішайте, вам набридло витрачатися на таксі або їздити громадським транспортом — існує досить просте рішення ваших турбот! Варто тільки записатися на курси водіння Голосіївський район, як уже незабаром ви станете впевненим та досвідченим водієм! Зрозуміло, покупка автомобіля та й сама автошкола коштують чимало, зате такий одиничний внесок позбавить вас повсякденних проблем із транспортом! Здати на права – це справді сумлінний шлях у кілька місяців, який допомагає подолати гарна онлайн автошкола!

Автошкола на Голосіївській Сигнал забезпечить вам якісне навчання як дистанційно, так і офлайн! Тому, якщо вам потрібна автошкола Голосієво, неподалік від будинку чи роботи, ми до ваших послуг! Записатись на курси наша автошкола Київ пропонує самостійно на сайті! Ви також можете звернутися до нас на контактний номер!

До речі, функціональний сайт дозволяє майбутньому водієві самому підібрати зручний вид навчання, необхідний курс та гнучкий графік!

Ходити на очні заняття або вчитися в Інтернеті — рішення тільки за вами! У свою чергу Сигнал автошкола Голосіївський район пропонує ознайомитися з особливостями навчання на двох різних формах!

Ціни

В ціну пакету входить:
- оптала теоретичних заннять
- оплата практичних заннять
- витрати на паливо та обслуговування
Оплата відбувається в два етапи. Спочатку передоплата 2000 грн. А потім залишок, відповідно вибраного тарифу. Якщо Ви хочете відкрити декілька категорій, ми надаємо Вам знижку!

12000 грн

Категорія В

Запис
8000 грн

Категорія А

Запис
16000 грн

Категорія С

Запис

Також ми проводимо навчання за наступними категоріями:

Категорії Термін навчання (міс.) Ціна (грн.)***
A1 0,5 3 000*
A 0,5 3 000*
В1 0,5 3 000*
B 0,5 7 000*
C1 0,5 11 000*
C 0,5 11 000*
D1 2 8 000***
D 2 8 000***
BE 1,5 7 000***
C1E 1,5 7 000***
CE 1,5 7 000***

*за наявності посвідчення вищої категорії

***ціна вказана зі знижкою! Знижка анульовується при порушенні умов навчання! З умовами навчання можна ознайомитись при записі до автошколи.

Вчіть теорію дистанційно

Спочатку коронавірус, а згодом війна, навчили нас пристосовуватись. Починаючи з 2020 року, деякі наші відлення проводять теоретичне навчання лише у дистанційному форматі, інші офлайн або гібридному форматі. Це допомагає нам дотримуватись сталого графіку навчання.
Ми розуміємо потреби наших учнів, і тому надаємо змогу навчатись як офлайн так і дистаційно.
Практичні заняття проходять лише “вживу”

Категорії:

A,B,C

Досвід навчання

В нас все просто та доступно

Зручний час навчання

Зручний графік теоретичних занять: ранок, вечір, вихідні дні

Навчання будь-якого віку

Ми враховуємо вік учнів

Індивідуальний підхід

Для кожного учня ми маємо власний підхід

Досвідчені інструктори

Гнучкий графік уроків водіння, вибір інструктора, автомобіля, КПП

Дублюючі педалі

Автомобілі, оснащені подвійними педалями – інструктор, завжди страхує вас

Повний пакет документів

Документи та організацію беремо на себе

Обладнані класи

Світлі та затишні кабінети з безліччю матеріалів

 • 650 000+

  Випускників отримали права

 • 24

  Років на ринку

 • 2,5

  Місяця триває навчання

 • 55+

  Кількість інструкторів

Про нас

Ми працюємо з 1998 року. Перша школа була відкирита у Голосіївсьому та Оболонському. За цей час команда автошколи збільшилась з 7 до 80 робітників та відrрились 8 нових філіалів у Києві.

Нашою особливістю є те, що ми не лише навчаємо учнів “сухим” правилам дорожнього руху, а навчаємо їх діяти в ситуаціях, коли потрібно вирішувати за долі секунди, виходячи із ситуації, в яку попав учень. Тобто зданий іспит це добре, але розуміння логіки дорожнього руху та вміння приймати праильне рішення в певній ситуації, на нашу набагато важливіше, враховуючи реалії сьогодення.

Тому що ми переконі в тому, що водіння це не список “визубрених” правил, а розуміння логіки дорожнього руху кожним із його учасників.

(063) 237-01-05

Автошкола Київ надає найкращі умови для навчання молодих водіїв!

Класичні заняття в автошколі Сигнал є уроки в класі, з попереднім вибором графіка. Такий формат супроводжується викладачем та групою учнів, теми підбираються заздалегідь, із чітким розподілом часу. Тому не завжди присутнім вдається поставити додаткові запитання вчителю та отримати розгорнуті відповіді. Натомість очне навчання – це основа, база, яка відкладається у пам’яті, адже такий варіант передбачає відкрите спілкування. Пройшовши повний курс, на вас чекає складання іспитів.

Онлайн автошкола – це сучасний підхід у вивченні теорії водіння. І такий метод також має свої переваги:

 • ви самостійно підбираєте для себе зручний графік занять 
 • ви значно заощаджуєте час і завжди вчасно приходите на урок
 • автошкола Голосіївський район подає інформацію у текстовому вигляді, а також у відеороликах, тому ви самі можете вибрати більш комфортний для вас варіант
 • у разі додаткових питань, завжди є можливість звернутися до вчителя в чат-групу
 • не менш важливим є і той факт, що ви у будь-який час можете повернутися до пройденого матеріалу, щоб закріпити його
 • такі ж справи і з виконанням домашніх завдань – вибирайте для себе найбільш зручний період дня, щоб освоїти ту чи іншу тему.

Загалом, сучасна автошкола на Голосієво Сигнал дає можливість освоїти навички водіння в будь-якому форматі за доступними цінами! Визначайтеся та записуйтесь на заняття прямо зараз!

Що включають курси водіння Голосіївський район від автошколи Сигнал?

Наша автошкола в Голосіївському районі пропонує пройти курси для отримання прав категорій А, В та С, а також низки підкатегорій, з якими ви можете ознайомитись на головній сторінці сайту! Заняття відбуваються у найбільш комфортабельних районах Києва, філії яких, найлегше знайти у спеціальному розділі!

Ми пропонуємо якісне викладання теорії – де індивідуально з учителем ви будете проходити всі правила дорожнього руху, будете вивчати налаштування автомобіля, основи поведінки на дорозі тощо. Також друга обов’язкова частина курсу – практична, де ви за допомогою професійного інструктора будете навчатися навичкам водіння!

Автошкола Голосієво – навчання на стовідсотковий результат!

Автошкола СИГНАЛ