A1, A, B1, B, C1, C, D1, D, BE, C1E, CE

Деснянський район 1

вул. Закревського 35Б, СШ №238

Ви можете пройти навчання водінню на автомобілях: Audi, Volkswagen, Renault

Водіння вантажного автомобіля з інструктором передбачає: навчання водінню вантажного автомобіля майданчиком на вантажному автомобілі Mersedes-Benz (вантажність до 5т.) та Renault premium (з напівпричепом, вантажність 22т.)

Навчання здійснюється на мотоциклах Yamaha YBR-125 на території автодрому, на спеціально обладнаному майданчику.

Категорія В
Легковий автомобіль
Категорія С
Вантажний автомобіль
Категорія А
Мотоцикл

Запис на курси

Автошкола на Троєщині – місце, яке варте вашої уваги!

Більшість людей рано чи пізно замислюються над придбанням власного автомобіля. Бажаючи керувати автомобілем самостійно, безумовно, вам знадобляться ефективні курси водіння на Троєщині! Чимало часу витрачається на пошуки ідеальної школи, яка відповідає основним вимогам: професійний склад викладачів, індивідуальний підхід до учнів, прийнятна ціна навчання.

Важливо, щоб, наприклад, автошкола Деснянський район була поряд з вашим будинком або місцем роботи, якщо ви волієте ходити на очні заняття. Наша автошкола Троєщина Сигнал надає таку можливість кожному! Стати досвідченими водієм, відвідуючи курси водіння на Троєщині, дуже просто! Вам лише потрібно заповнити невелику анкету на головній сторінці і натиснути на кнопку «Запис»! Ми вже незабаром зв’яжемося з вами, щоб обговорити деталі! Попередньо рекомендуємо ознайомитись з нашими пропозиціями на сайті!

Ціни

В ціну пакету входить:
- оптала теоретичних заннять
- оплата практичних заннять
- витрати на паливо та обслуговування
Оплата відбувається в два етапи. Спочатку передоплата 2000 грн. А потім залишок, відповідно вибраного тарифу. Якщо Ви хочете відкрити декілька категорій, ми надаємо Вам знижку!

12000 грн

Категорія В

Запис
8000 грн

Категорія А

Запис
16000 грн

Категорія С

Запис

Також ми проводимо навчання за наступними категоріями:

Категорії Термін навчання (міс.) Ціна (грн.)***
A1 0,5 3 000*
A 0,5 3 000*
В1 0,5 3 000*
B 0,5 7 000*
C1 0,5 11 000*
C 0,5 11 000*
D1 2 8 000***
D 2 8 000***
BE 1,5 7 000***
C1E 1,5 7 000***
CE 1,5 7 000***

*за наявності посвідчення вищої категорії

***ціна вказана зі знижкою! Знижка анульовується при порушенні умов навчання! З умовами навчання можна ознайомитись при записі до автошколи.

Вчіть теорію дистанційно

Спочатку коронавірус, а згодом війна, навчили нас пристосовуватись. Починаючи з 2020 року, деякі наші відлення проводять теоретичне навчання лише у дистанційному форматі, інші офлайн або гібридному форматі. Це допомагає нам дотримуватись сталого графіку навчання.
Ми розуміємо потреби наших учнів, і тому надаємо змогу навчатись як офлайн так і дистаційно.
Практичні заняття проходять лише “вживу”

Категорії:

A,B,C

Досвід навчання

В нас все просто та доступно

Зручний час навчання

Зручний графік теоретичних занять: ранок, вечір, вихідні дні

Навчання будь-якого віку

Ми враховуємо вік учнів

Індивідуальний підхід

Для кожного учня ми маємо власний підхід

Досвідчені інструктори

Гнучкий графік уроків водіння, вибір інструктора, автомобіля, КПП

Дублюючі педалі

Автомобілі, оснащені подвійними педалями – інструктор, завжди страхує вас

Повний пакет документів

Документи та організацію беремо на себе

Обладнані класи

Світлі та затишні кабінети з безліччю матеріалів

 • 650 000+

  Випускників отримали права

 • 24

  Років на ринку

 • 2,5

  Місяця триває навчання

 • 55+

  Кількість інструкторів

Про нас

Ми працюємо з 1998 року. Перша школа була відкирита у Голосіївсьому та Оболонському. За цей час команда автошколи збільшилась з 7 до 80 робітників та відrрились 8 нових філіалів у Києві.

Нашою особливістю є те, що ми не лише навчаємо учнів “сухим” правилам дорожнього руху, а навчаємо їх діяти в ситуаціях, коли потрібно вирішувати за долі секунди, виходячи із ситуації, в яку попав учень. Тобто зданий іспит це добре, але розуміння логіки дорожнього руху та вміння приймати праильне рішення в певній ситуації, на нашу набагато важливіше, враховуючи реалії сьогодення.

Тому що ми переконі в тому, що водіння це не список “визубрених” правил, а розуміння логіки дорожнього руху кожним із його учасників.

(063) 237-01-05

Курси водіння Троєщина від автошколи Сигнал: що ми вам пропонуємо

Раді повідомити, що якщо ви довго шукали престижну автошколу, ваші пошуки закінчені! Найкраща автошкола Київ Сигнал відкриває курси водіння Троєщина з новою програмою, що підготовлена спеціально для молоді та старшого покоління! Сучасний підхід у навчанні передбачає не лише заняття у технічно обладнаних класах, а й дистанційні уроки! Підбирайте будь-який зручний для себе формат і вже приступайте до уроків! На нашому сайті Сигнал досить доступно викладені умови запису, варіанти занять та їхня оплата! Перейдіть до відповідного розділу, щоб ближче ознайомитися з цією інформацією або звертайтеся з питань до менеджера! Сигнал автошкола на Троєщині пропонує навчання для майбутньої здачі на права у категоріях А, В та С, а також низки інших підкатегорій, для більш високих цілей водія!

Постійна система знижок та регулярні акції дозволяють неабияк економити на пізнавальних курсах, тому не пропустіть можливість записатися на заняття прямо зараз! Таким чином, усі обов’язкові грошові витрати ми беремо на себе: паливно-мастильні матеріали, адміністративні послуги, перескладання іспитів в автошколі з теорії та водіння, а також складання та перескладання іспитів у ДАІ.

Почуватися впевнено за кермом улюбленого автомобіля допоможе престижна автошкола Київ — Сигнал! Ми цінуємо кожного нашого учня, обіцяючи висококласне навчання, комфортні умови та відмінний результат після закінчення курсів!

Чим виділяється онлайн автошкола?

Сьогодні навчання та навіть робота в Інтернеті знаходиться на піку популярності. Це не якийсь тренд, це необхідність, викликана технічним прогресом. Причому, як показує життєва практика, пандемія та раптова військова агресія просто змушують переходити до режиму онлайн. Що ж, для когось такий формат є справжньою знахідкою! Справді, якщо можна спілкуватися з друзями на відстані, то чому б не навчатися так само? Онлайн автошкола дозволяє відвідувати уроки далеко від дому, а після приїзду, пройти практичну частину. Нестача часу також компенсується заняттями у мережі. Адже не завжди виходить прибути до класу у призначену годину: дорога та додаткові справи займають достатньо сил, енергії та, зрозуміло, багато часу. Також автошкола Троєщина у дистанційному форматі допоможе заощадити грошові ресурси — можна забути про витрати на дорогу туди й назад, перекус тощо. Та й, в принципі, заняття в Інтернеті зазвичай коштують дешевше.

Автошкола деснянський район — разом із професійною командою Сигнал ви ближче до поставлених цілей водія!

Автошкола СИГНАЛ