A1, A, B1, B, C1, C, D1, D, BE, C1E, CE

Дарницький район 2

вул. Княжий Затон 7А, СШ №314

Ви можете пройти навчання водінню на автомобілях: Audi, Volkswagen, Renault

Водіння вантажного автомобіля з інструктором передбачає: навчання водінню вантажного автомобіля майданчиком на вантажному автомобілі Mersedes-Benz (вантажність до 5т.) та Renault premium (з напівпричепом, вантажність 22т.)

Навчання здійснюється на мотоциклах Yamaha YBR-125 на території автодрому, на спеціально обладнаному майданчику.

Категорія В
Легковий автомобіль
Категорія С
Вантажний автомобіль
Категорія А
Мотоцикл

Запис на курси

Автошкола Київ: лише правильна теорія та інтенсивна практика!

Не виключно бажання вчитися породжує гарний результат! Наприклад, якщо ви вирішили здати на права, вам необхідно вибрати гідні курси водіння Дарниця! Онлайн автошкола зобов’язана надавати також очне навчання, щоб учень міг відвідувати групові класичні заняття, якщо вони йому ближчі до душі.

Часто на заняття приходять люди вже з непоганою практикою водіння, але без теоретичних знань. Бувають і випадки точно навпаки. У будь-якому разі, без стовідсоткового володіння навичками водіння та теорією, безпечний та законний рух на дорогах стає неможливим.

Автошкола на Дарниці Сигнал пропонує записатися на курси водіння Дарниця, щоб завжди впевнено почуватися на дорогах! У нас можна пройти ефективне навчання та отримати права водія різних категорій!

Ціни

В ціну пакету входить:
- оптала теоретичних заннять
- оплата практичних заннять
- витрати на паливо та обслуговування
Оплата відбувається в два етапи. Спочатку передоплата 2000 грн. А потім залишок, відповідно вибраного тарифу. Якщо Ви хочете відкрити декілька категорій, ми надаємо Вам знижку!

12000 грн

Категорія В

Запис
8000 грн

Категорія А

Запис
16000 грн

Категорія С

Запис

Також ми проводимо навчання за наступними категоріями:

Категорії Термін навчання (міс.) Ціна (грн.)***
A1 0,5 3 000*
A 0,5 3 000*
В1 0,5 3 000*
B 0,5 7 000*
C1 0,5 11 000*
C 0,5 11 000*
D1 2 8 000***
D 2 8 000***
BE 1,5 7 000***
C1E 1,5 7 000***
CE 1,5 7 000***

*за наявності посвідчення вищої категорії

***ціна вказана зі знижкою! Знижка анульовується при порушенні умов навчання! З умовами навчання можна ознайомитись при записі до автошколи.

Вчіть теорію дистанційно

Спочатку коронавірус, а згодом війна, навчили нас пристосовуватись. Починаючи з 2020 року, деякі наші відлення проводять теоретичне навчання лише у дистанційному форматі, інші офлайн або гібридному форматі. Це допомагає нам дотримуватись сталого графіку навчання.
Ми розуміємо потреби наших учнів, і тому надаємо змогу навчатись як офлайн так і дистаційно.
Практичні заняття проходять лише “вживу”

Категорії:

A,B,C

Досвід навчання

В нас все просто та доступно

Зручний час навчання

Зручний графік теоретичних занять: ранок, вечір, вихідні дні

Навчання будь-якого віку

Ми враховуємо вік учнів

Індивідуальний підхід

Для кожного учня ми маємо власний підхід

Досвідчені інструктори

Гнучкий графік уроків водіння, вибір інструктора, автомобіля, КПП

Дублюючі педалі

Автомобілі, оснащені подвійними педалями – інструктор, завжди страхує вас

Повний пакет документів

Документи та організацію беремо на себе

Обладнані класи

Світлі та затишні кабінети з безліччю матеріалів

 • 650 000+

  Випускників отримали права

 • 24

  Років на ринку

 • 2,5

  Місяця триває навчання

 • 55+

  Кількість інструкторів

Про нас

Ми працюємо з 1998 року. Перша школа була відкирита у Голосіївсьому та Оболонському. За цей час команда автошколи збільшилась з 7 до 80 робітників та відrрились 8 нових філіалів у Києві.

Нашою особливістю є те, що ми не лише навчаємо учнів “сухим” правилам дорожнього руху, а навчаємо їх діяти в ситуаціях, коли потрібно вирішувати за долі секунди, виходячи із ситуації, в яку попав учень. Тобто зданий іспит це добре, але розуміння логіки дорожнього руху та вміння приймати праильне рішення в певній ситуації, на нашу набагато важливіше, враховуючи реалії сьогодення.

Тому що ми переконі в тому, що водіння це не список “визубрених” правил, а розуміння логіки дорожнього руху кожним із його учасників.

(063) 237-01-05

Яке навчання пропонує автошкола у Дарницькому районі Сигнал?

Не будемо приховувати: чимало таких, хто сідав за кермом з юнацького віку. І навіть якщо до повноліття у вас досить непогано виходить проїхати кілька метрів на автомобілі, це ще не означає, що ви вмілий водій. Тільки за допомогою професійного інструктора можна навчитися водити правильно, пізнати всі секрети та хитрощі під час їзди. Зрозуміло, без інформативної теоретичної бази вам не обійтися.

Автошкола Дарницький район Сигнал щиро рекомендує записатися на ефективні, пізнавальні і досить бюджетні курси, які знаходяться поблизу вашого будинку! Автошкола Дарниця також надає право обрати формат навчання: онлайн чи офлайн.

Онлайн автошкола підготувала для учнів індивідуальний підхід, сучасну подачу матеріалу та актуальну програму навчання загалом! Ви також можете самостійно вибрати для себе найбільш зручний графік занять! Після трудомісткого процесу навчання, на вас чекає складання іспитів. Хороша новина: усі грошові витрати автошкола Київ покриває замість вас! Тому про паливні витрати, перездачу теорії чи водіння, а також про складання та перескладання іспитів у ДАІ вам не варто хвилюватися і, тим більше, відкладати додаткові кошти!

Автошкола на Дарниці Сигнал – із турботою про комфорт учнів!

Навіть у тому випадку, якщо ви ніколи раніше не мали справу з механікою та автоматом, наші інструктори виправлять ситуацію! Грамотні та досвідчені фахівці навчать вас водити машину швидко та безпечно! Практична частина курсів зазвичай є найулюбленішою та найочікуванішою, адже нарешті учень може проявити свої вміння! Регулярна практика вам необхідна відразу й після здачі на права, адже так ви швидко наб’єте руку та відкоригуєте власну манеру водіння!

Сигнал автошкола Дарницький район – поспішайте на заняття прямо зараз!

Функціональний сайт допоможе ознайомитися з унікальними пропозиціями від автошколи Дарниця (адже ми навчаємо учнів не тільки категоріям А, В та С, але також і багатьом іншим, які знадобляться вам вже у професійних цілях). На сторінках ви також можете легко розібратися з умовами оплати та системою знижок, індивідуальною програмою та зареєструватися на уроки лише за кілька хвилин!

Не варто відкладати здачу прав на завтра – автошкола Деснянський район пропонує вже сьогодні записатися на курси, щоб зовсім незабаром повністю освоїти навички водіння!

Записатися в автошколу Сигнал – найкращі курси водіння водіння Дарниця для вас!

Автошкола СИГНАЛ